LİSE

LİSE

Yurtdışında lise eğitimine kabul alabilmek için not ortalaması ve dil yeterliliği çok önemlidir. Yurt dışındaki 1 yıllık lise dönemi için konaklama ve eğitim masrafları Türkiye’deki özel bir okulun toplam giderlerine eşit hatta bazı durumlarda daha ekonomik olabilmektedir.

 

Yurtdışında Lise Eğitiminin Avantajları

  • Değişik görüş ve inançları tanımayı ve onlara saygılı olmayı öğrenir.
  • Yabancı kültürleri ve yaşam tarzlarını küçük yaşlarda yakından tanıma fırsatına sahip olurlar.
  • Yurtdışında lise eğitimi alanlar, yabancı dili ana dil düzeyinde konuşabilme şansına sahip olurlar.
  • Ailelerinden küçük yaşlarda uzakta yaşayarak özgüven duyguları artar ve kendi ayakları üzerinde durmaya erken yaşta başlayabilirler.
  • Lise eğitimlerinden sonra üniversite eğitimlerine de kolaylıkla devam edebilecekleri gibi ülkelerine döndüklerinde de iyi bir üniversite de okuma şanslarını arttırırlar.

Çocuğunuz yada yakınınızın geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Lise Eğitimiyle ilgili merak ettiklerin için şimdi siz de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Lise Eğitimiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!

Hemen Bilgi Al