AKADEMİK GEZİLER

AKADEMİK GEZİLER

Abacus Yurtdışı Eğitim olarak; öğrencilere, derslerinde öğrendikleri bilgileri uygulayabileceği, uygulamalarını birebir gözlemleyebilecekleri ve aynı zamanda eğlenebilmeleri amacıyla eğitim-öğretim yılı süresince kısa süreli yatılı akademik geziler gerçekleştirilir.

Öğrencilerin müfredat konularında deneyim kazanması amacıyla yurt içi ve yurt dışına düzenlenen tüm geziler öncesinde, esnasında ve sonrasında yapılması gereken işlem basamakları belli bir plan ve amaç dâhilinde yürütülür. ABACUS bütün bu aşamaları büyük bir titizlikle yürütülmesini sağlar. Böylece öğrencilerin, gezileri sadece bir eğlenme aracı olarak görmelerinin önüne geçilir ve öğrenme sonucunda elde edecekleri kazanımları önemsemeleri sağlanır.

Gezilerin içinde münazara çalışmaları, bilim şenlikleri, turnuvalar gibi etkinliklerle öğrencilerin öğrendiklerini yerinde kullanmaları ve pekiştirmeleri sağlanır.

                                                                                                                                                    

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Profesyonel Sertifika programlarıyla ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Profesyonel Sertifika programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!

 

 

Hemen Bilgi Al